Zoner Photo Studio X
vyzkoušet Zoner Photo Studio

Novinky v programu Zoner Photo Studio

S každou verzí se snažíme program Zoner Photo Studio vylepšovat tak, aby co nejlépe odpovídal
vašim potřebám. Pouze tak se mohl stát nejoblíbenějším nástrojem pro práci s jednotlivými fotografiemi
i objemnou fotodokumentací.Vyzkoušet ZPS X
Plnohodnotná práce s obrazovými vrstvami

Plnohodnotná práce s obrazovými vrstvami

Pokročilými uživateli velmi žádaná funkce, která umožňuje kombinovat více obrázků v jednom souboru a každý opakovaně upravovat i při dalším otevření souboru. V Zoner Photo Studiu tak nyní zvládnete i složitější montáže.

Základní úpravy obrazu (vyvážení bílé, expozice, barva, úrovně a křivky) lze nyní aplikovat jako samostatnou vrstvu úprav, kterou můžete opakovaně editovat. Pomocí vrstvy úprav můžete měnit vlastnosti jedné nebo i více obrazových vrstev ležících pod ní.

Editace vícestránkových dokumentů PDF a TIFF

Editace vícestránkových dokumentů PDF a TIFF

Pracujete-li se skenovanými dokumenty, oceníte novou možnost rozložit tyto soubory ve Správci na jednotlivé stránky. Můžete pak upravit jejich vzhled nebo pořadí a následně znovu spojit do jednoho dokumentu. Lze také převést TIFF na PDF a naopak.

Balík těchto funkcí se zapíná v Možnostech → Ostatní → Zobrazit ve Správci funkce pro práci s vícestránkovými dokumenty.

Pomoc se zpřesněním vybrané oblasti

Pomoc se zpřesněním vybrané oblasti

Novou funkci Zpřesnit výběr najdete u všech výběrových nástrojů Editoru. S její pomocí mnohem rychleji a precizněji vyberete objekty s členitým okrajem, jako jsou vlasy, chlupy, větve nebo různé paprsky.

Filtry pro nedestruktivní místní úpravy

Filtry pro nedestruktivní místní úpravy

V modulu Vyvolat lze nyní aplikovat nové filtry, které umožňují rychlé lokální úpravy expozice, kontrastu, ostrosti a dalších vlastností obrazu. Snáze tak „zviditelníte“ nebo naopak potlačíte vybrané oblasti fotky. Jde o přechodový filtr pro lineární úpravy, kruhový filtr pro oválné úpravy a štětcový filtr pro ostatní účely.

U všech těchto filtrů je také možné pracovat s maskou pro přesnější vyznačení upravované oblasti.

Seskupování fotek

Seskupování fotek

Fotky, které spolu úzce souvisejí (např. sekvence záběrů nebo zdroje pro panoramata a HDR), můžete ve Správci seskupit pod jeden náhled. Další praktická funkce pro přehlednější fotoarchiv.

Hromadné operace po ruce

Hromadné operace po ruce

Stačí ve Správci vybrat více souborů a v panelu nástrojů se vám nabídnou funkce pro hromadné zpracování – například přejmenování či změnu rozměrů nebo data pořízení.

Přímý přístup ke cloudovým úložištím a Facebooku

Přímý přístup ke cloudovým úložištím a Facebooku

Navigační panel nově nabízí přístup úložištím OneDrive, Google Drive a Dropbox. Zásadních vylepšení se dočkalo rozhraní Zoneramy včetně úložiště fotek ze spárovaného mobilního zařízení.

Přímo z navigačního panelu se také dostanete ke svým albům na Facebooku. Tlačítkem Sdílet můžete fotky vkládat na spravovanou firemní stránku. To ocení nejen on-line marketéři.

Tvorba a úprava videa

Tvorba a úprava videa

Videoeditor, který najdete v modulu Vytvořit, nyní nabízí všechny základní nástroje pro střih videa. Zdrojové klipy můžete dle potřeby zkrátit, případně proložit fotografiemi s animovanými přechody a samozřejmě doplnit hudbou.

Ve vyobrazení programu ZPS byly použity reálné fotografie našich uživatelů Arch.Design Group a Miele spol. s r.o.
milujemefotografii.cz

Zoner Photo Studio - Multilicence×

Děkuji za Váš zájem o program Zoner Photo Studio,

chcete-li využít naší výhodné nabídky a získat tak čtečku Amazon Kindle 5 zdarma k objednávce nad 15 000 Kč bez DPH, můžete mě kontaktovat přímo:

Michal Závacký
+420 736 510 102
michal.zavacky@zoner.cz

nebo jednoduše zadejte alespoň jeden kontaktní údaj a já se co nejdříve ozvu Vám!

Odeslat

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s jejich používáním souhlasíte. Rozumím Více informací