Kontakt

Zoner Photo Studio

Podpora

KONTAKT:

Licenční otázky:
Technická podpora:
Kompletní seznam kontaktů najdete
v sekci Kontakty.
Poradíme vám, jak nejlépe využívat možností programu ZPS.

Začátečníkům, ale i zkušenějším uživatelům přinášíme na této stránce názorná výuková videa s jejichž pomocí se v programu Zoner Photo Studio naučí spořit čas i námahu opravdu každý.

Organizace nakoupených fotografií II: Metadata zvyšují informační hodnotu fotky

Obvyklý problém při pátrání po fotce: Pamatujete si, co na ní bylo, ale nevíte, kdy a kde byla pořízena. Jedinou záchranou před zdlouhavým procházením složek jsou vyplněná metadata. Fotka bez metadat je jako výrobek bez etikety.

Přečíst článek ...

Organizace nakoupených fotografií I: Pořádek ve fotkách z fotobank a od fotografů

Nachází se ve vašem fotoarchivu stovky, tisíce nebo i mnohem více fotek rozházených do složek bez přehlednější organizace? Za tyto fotky jste fotobance nebo fotografům zaplatili nemalé peníze a také váš čas strávený hledáním nějaké fotky něco stojí.

Přečíst článek ...

Úprava fotek pro e-shop – odstranění rušivých prvků pomocí retuše

Každý, kdo pracuje s produktovými fotografiemi, intuitivně chce, aby vyobrazené produkty co nejlépe vynikly a záběr působil čistě a upraveně. Není-li tomu tak, zákazník může nabýt dojmu, že s nabízeným produktem není něco v pořádku. Fotka tak může odradit od nákupu.

Přečíst článek ...

Moderní způsoby sdílení fotek v ZPS

Ukážeme vám, jak lze sdílet fotky bez staromódního a neekonomického postupu v podobě vytváření zbytečných kopií souborů a zaplňování e-mailových schránek objemnými přílohami. Zoner Photo Studio nabízí několik možností sdílení, a tak vše zařídíte přímo z jeho prostředí.

Přečíst článek ...

Fotomontáže a koláže v ZPS:
vkládání podpisu nebo kresby do fotky

Ukážeme si, jak do fotky přidat naskenovaný vlastnoruční podpis. Budete potřebovat pouze bílý papír, silnější černý fix, skener a Zoner Photo Studio. Postup budete moci používat i pro přidávání kreslených obrázků do fotek.

Přečíst článek ...

Fotomontáže a koláže v ZPS:
vkládání fotky do fotky

Jednoduchou fotomontáž v Zoner Photo Studiu zvládne každý z vás a nemusíte přitom být profesionální grafik ani mít nastudovánu spoustu jiných tutoriálů. Tyto dovednosti se vám mohou hodit pro soukromé i pracovní účely, protože vám umožní vyrobit originální obrazové materiály.

Přečíst článek ...

Vyvážení bílé a další úpravy barev
u pořízených fotek

Pomocí softwaru, jakým je Zoner Photo Studio, můžete zachránit spoustu pokažených fotek, které by jinak nebyly prezentovatelné. Velmi častým problémem, se kterým se začínající fotografové setkávají, jsou chyby v barevnosti pořízených fotek. Jak je napravit?

Přečíst článek ...

Odstranění nebo změna pozadí fotografií

Odstranění (vymazání) a následné sjednocení pozadí u fotografií je velmi častým požadavkem při přípravě obrázků pro e-shopy či různé katalogy.

Přečíst článek ...

Rychlejší práce s fotografiemi pomocí katalogu
v Zoner Photo Studiu (+ video)

Katalog umožňuje vyhledávat a spravovat grafické soubory bez ohledu na to, v jaké složce jsou ve skutečnosti uloženy. Hlavními přínosy jsou velká rychlost načítání náhledů a snadné a rychlé dohledání souborů.

Přečíst článek ...

Vyhledání a odstranění duplicitních fotek
a jiných souborů v počítači

Duplicitní soubory v počítači jsou běžným problémem. Kde je chyba? Většinou v samotných uživatelích, kteří si zbytečné kopie sami vytvářejí, často nevědomky. Jenže tento zdvojený obsah vás může připravovat o čas i peníze, proto má smysl s ním bojovat.

Přečíst článek ...

Případová studie - Osička stavební firma s.r.o.

Využití Zoner Photo Studia v praktických aplikacích firemních uživatelů

Stavební firmy, realitní kanceláře i architekti patří dlouhodobě mezi nejčastější uživatele Zoner Photo Studia. Reálné zkušenosti jednoho z nich vám přináší tato případová studie.

Přečíst článek ...

Strategie vyhledávání fotografií v ZPS 16

Dříve nebo později narazí každý uživatel na potřebu dohledat rychle a pohodlně starší fotografie ze svého archivu. Zoner Photo Studio nabízí hned několik způsobů, jak se požadovaného výsledku co nejrychleji dobrat.

Přečíst článek ...

Jak šetřit čas hromadnými operacemi v ZPS 16

Hromadné operace patří bezpochyby k nejdůležitějším a nejužitečnějším funkcím Zoner Photo Studia. Následující tutoriál vám ukáže, jak s jejich pomocí uspořit co nejvíce času a námahy.

Přečíst článek ...

Označování fotografií souřadnicemi GPS
a přiřazování snímků bodům na mapě

Jedna z nejpopulárnějších funkcí Zoner Photo Studia byla ve verzi 16 zásadně vylepšena a zjednodušena. Podívejte se s námi, jak praktické může být propojení fotografií, GPS souřadnic a map.

Přečíst článek ...

Vkládání vlastních tvarů a textů do fotografií

Zoner Photo Studio nabízí od verze 16 mnoho způsobů, jak vkládat dodatečné informace přímo do fotografií. Mimo tradičního vkládání textu tak můžete velmi pohodlně kreslit vlastní obrazce nebo vkládat připravené základní tvary …

Přečíst článek ...

Případová studie - Audigo.cz

Zoner Photo Studio jako efektivní nástroj pro internetové obchody

Kvalitní fotka osloví zákazníka mnohem lépe než deset řádků textu, o tom už dnes nepochybuje žádný prodejce na internetu. Přečtěte si zkušenosti reálného e-shopu a zjistíte, jak můžete udělat pořádek ve vlastní databázi fotografií.

Přečíst článek ...

Nepomohly vám naše tutoriály nebo hledáte více informací? Kontaktujte naši technickou podporu.

Školení a konzultace uživatelů ZPS

Pořídili jste pro vaše zaměstnance program Zoner Photo Studio?

Nabízíme vám pro ně skupinové školení postavené na míru přesně podle potřeb a konkrétního využití programu ve vaší společnosti.
V případě specifických potřeb vám nabízíme individuální konzultace k používání programu a jeho konkrétnímu zapojen do procesů zpracování dokumentace.

V případě zájmu o zaškolení svých uživatelů nás prosím kontaktujte
na adrese jaromir.krejci@zoner.cz.
Ve vyobrazení programu ZPS byly použity reálné fotografie našich uživatelů Arch.Design Group a Miele spol. s r.o.
milujemefotografii.cz

Zoner Photo Studio - Multilicence×

Děkuji za Váš zájem o program Zoner Photo Studio,

chcete-li využít naší výhodné nabídky a získat tak čtečku Amazon Kindle 5 zdarma k objednávce nad 15 000 Kč bez DPH, můžete mě kontaktovat přímo:

Michal Závacký
+420 736 510 102
michal.zavacky@zoner.cz

nebo jednoduše zadejte alespoň jeden kontaktní údaj a já se co nejdříve ozvu Vám!

Odeslat

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s jejich používáním souhlasíte. Rozumím Více informací